باربری اتوبار تهران

اتوبار شریعتی تهران

خاور | وانت| نیسان | بسته بندی لوازم خانگی و اداری| با مجوز رسمی با کد 314

 

باربری تهران

 

خاور و کامیونت های مجهز و مسقف شریعتی

ادامه مطلب

وانت بار

 

وانت بار شریعتی تهران | سراسر تهران

ادامه مطلب

اتوبار تهران

 

نیسان بار شریعتی تهران | سراسر تهران

ادامه مطلب

باربری و اتوبار تهران

 

بسته بندی اثاثیه منزل با کادر مجرب و با تحربه

ادامه مطلب

اتوبار شریعتی

 

با مجوز رسمی اتحادیه با کد 314 SQL

ادامه مطلب

باربری شریعتی

 

حمل و نقل برون شهری | سراسر ایران

ادامه مطلب

حمل خرده بار به شهرستان

حمل خرده بار به شهرستان   

 

ما با تجهیزات کامل برای انجام  باربری  و جابجایی بار اثاثیه منزل شما شروع به کار می کنیم از تجهیزات و کارتن ها و ضربه گیر های مخصوص باربری استفاده می کنیم کارتن مخصوص لباس برای قرار دادن انواع لباس در کارتن برای جلوگیری از صدمه دیدن با چین و چروک شدن از ضربه گیرهای مخصوص استفاده می کنیم برای بسته بندی مبلمان و صنایع چوبی شما عزیزان گوشه های آن را به خوبی پوشانده می شود اگر در منزل خود پیانو هم داشته یاشید ما در جابجایی این آلات موسیقی هم تبحر لازم داریم البته هزینه جابجایی پیانو جدا حساب می شود . حمل خرده بار به شهرستان  بسته بندی لوازم آشپزخانه دوستان عزیزم ما با استفاده از تجربه خود می دانیم چگونه لوازم آشپزخانه شما را در کارتن قرار داده و به وسیله ماژیک روی آن کارتن ها مشخص کنیم که برای کدام قسمت است و این که موقع مل و نقل و اثاث کشی پرسنل ما بداند که این وسیله شکستنی است مراقب باشد حمل خرده بار به شهرستان  به صورت 24 ساعته بدون تعطیلی در خدمت شماست.

 

 حمل خرده بار به شهرستان

 

اما در حمل‌ونقل بروش ‌شهری ( تهران به شهرستان )  کلان شهر تهران، زیرساخت‌های باربری به شهرستان  با دارا بودن متروی تهران، اتوبوسرانی، سامانه اتوبوسرانی تندرو، بزرگراه‌ها، پل‌ها قادر است به راحتی در روند حمل خرده بار به شهرستان در داخل شهر نقش ایفا کند.

 حمل خرده بار به شهرستان حمل خرده بار به شهرستان حمل خرده بار به شهرستان  به موازات بهینه سازی شرایط اتوبار تهران در پی آن می باشد که با ایجاد راه های ارتباطی فعال، و کارآمد بتواند هم اعتماد استفاده کنندگان و هم اعتماد برنامه ریزان این عرصه را به خود جلب کند تا نظامی منسجم و دقیق در بخش حمل خرده بار به شهرستان  را ارائه دهد. مشکل تردد و حمل خرده بار به شهرستان  و همچنین در شهرهای بزرگ معضلی اساسی می باشد که سبک زندگی همه دسته های اجتماع اعم از مدیر، کارمند، کاسب و دانشجو و دانش آموز و غیره را دربرمی گیرد. این معضلات افزون بر تلف نمودن زمان اشخاص اجتماع از جانبی هم باعث ایجاد مشکلات زیست محیطی و همچنین باعث افزودن بر هزینه های اقتصادی بر سطح جامعه و دولت می شود که رسیدگی و پیگیر بودن آن در درجه اهمیت بالایی قرار دارد.

 

اتوبار تهران , حمل خرده بار به شهرستان

به عنوان یک مرکز تخصصی  حمل خرده بار به شهرستان   با در اختیار داشتن کادر مجرب ، کارگران ورزیده و تجهیزات و کامیون های مخصوص سر پوشیده همچون خاور، کامیونت های ایسوزوو هیوندای و نیسان وانت، ارائه دهنده کلیه خدمات باربری  شامل حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری ،جهیزیه، مبلمان، حمل یخچال های ساید،پیانو، گاو صندوق ، بسته بندی و حمل انواع کالا در تهران و شهرستان می باشد. این مرکز دارای مجوز رسمی از اتحادیه (کد314) به شماره ثبت 112133 و دارای شعب فراوانی در کلیه مناطق تهران می باشد. شما می توانید برای دریافت تلفن تماس نزدیکترین شعبه  با 118 تماس گرفته و یا اینجا کلیک کنید. حمل خرده بار به شهرستان  شریعت بار همیشه در خدمت شماست.اتوبار تهران در کلیه ساعات شبانه روز آماده ارائه کلیه خدمات اسباب کشی و حمل خرده بار به شهرستان حمل خرده بار به شهرستان قیمت  به همه مناطق تهران و کشور،در اختیار کلیه شهروان عزیز می باشد.شما می توانید فقط با یک تماس برای اتوبار اقدام کنید.

 

بهترین حمل خرده بار به شهرستان

حمل خرده بار به شهرستان  میان شهری از تهران توسط فرودگاه‌ها، پایانه های مسافربری، شبکه راه آهن انجام می گیرد. که این مهم در فرودگاه ها برعهده فرودگاه بین‌المللی امام خمینی که شامل دو فرودگاه بین‌المللی می باشد و فرودگاه بین‌المللی مهرآباد که اولین فرودگاه بین‌المللی تهران می باشد صورت می گیرد.بهترین اتوبار تهران این فرودگاه مساحتی بیش از ۱۵ کیلومتر مربع در ۳۵ کیلومتری دارد که در جنوب غربی تهران قرار گرفته و با دارا بودن ظرفیتی تقریبا ۷٫۵ میلیونی می تواند مسافران و وسایل  را در طول سال جابجا نماید. حمل خرده بار به شهرستان  را با ما تجربه کنید.

شرکت بین المللی حمل خرده بار به شهرستان  بعد از تاسیس، فعالیت خود را بصورت گسترده در اقصی نفاط ایران، و توسعه نمایندگی‌های خود در سایر کشورهای همسایه و کشورهای آسیایی و کشورهای اروپایی زیر نظر انجمن شرکتهای باربری بین المللی ایران و انجمن جهانی IRU آغاز نمود. این شرکت با استفاده از کارکنان و کادر مجرب خود که سال‌ها در مشاغل کلیدی حمل خرده بار به شهرستان  اشتغال بکار داشته‌اند و با در اختیار داشتن بیش از۲۰۰ کامیون چادری و کفی متناسب با استانداردهای روز اروپا، قرارداد بیمه CMR با ITCA OF IRANو قرارداد بیمه بارنامه بین المللیFBL سرویس‌های مناسب و مرتب کامیونی، ریلی و دریایی با پیشرفته‌ترین متدهای باربری بین المللی و از همه مهم‌تر ارائه نرخهای مناسب بصورت کریری و یا فورواردی عملاً در ردیف شرکت‌های موفق حمل خرده بار به شهرستان  و باربری و اتوبار قرار گرفته است.

 

حمل خرده بار به شهرستان |45 45 45 88|شرکت بین المللی حمل خرده بار به شهرستان | اتوبار تهران

شرکت بین المللی

حمل خرده بار به شهرستان  برای مشتریان محترم در راستای ارتقا و شکوفایی اقتصادی سرویس‌های ذیل را ارائه می‌نماید:

باربری زمینی: شرکت حمل خرده بار به شهرستان  با دارا بودن دفتر و نمایندگی در اروپا و داشتن کامیونهای ایرانی سرویسهای زمینی خود را به صورت فول و گروپاژ از سراسر اروپا و ترکیه با نرخی کاملا رقابتی به ایران و بلعکس به مشتریان خود ارائه می‌دهد خدمات ما به صورت هفتگی از مراکز اصلی (آلمان، فرانسه، ایتالیا...) به ایران و کشورهای دیگر برقرار می‌باشد.

 

باربری | باربری هوایی | 45 45 45 88 | اتوبار تهران

باربری هوایی

شرکت حمل خرده بار به شهرستان  دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و کنوانسیون باربری هوایی جهان IATA است و با بهره گیری از خطوط و ایرلاینهای بینالمللی جهان نظیر امارات قطر و ترکیش و غیره و با بهره گیری از نمایندگیهای عضو یاتا در سراسر جهان حملی سریع و مطمئن را به شما ارائه می‌دهد. ما همچنین با دارا بودن نمایندگی بسیار قوی در فرودگاه امام خمینی این توانایی را داریم قبض انبار شما را سریع‌ترین زمان ممکن حتی برای محمولات خاص پای پرواز به شما ارائه دهیم.

حمل خرده بار به شهرستان | 45 45 45 88| باربری دریایی | اتوبار تهران

 باربری دریایی

شرکت حمل خرده بار به شهرستان  به عنوان نماینده رسمی کشتیرانی جمهوری اسلامی و با مشارکت شرکتهای کشتیرانی بر‌تر خدمات خود را با امکان انعطاف بسیار بالا ارائه می‌دهد. سرویسهای ما شامل انواع حملهای دریایی و ترکیبی می‌باشد.باربری محموله‌های سنگین و ترانزیت: شرکت حمل خرده بار به شهرستان  با دارا بودن نمایندگیهای توانمند در سراسر کشور این امکان را دارد تا در کمترین زمان محمولات صاحبان کالا را تحت پوشش عملیات ترانزیت خارجی و داخلی قرار دهد. شبکه کارگزاران محلی شرکت الیت آریا جم در اکثر بنادر مهم و نقاط مرزی و گمرکی کشور حضور دارند: از قبیل بندرعباس، بندربوشهر، بندرخرمشهر، منطقه ویژه،، تهران، اصفهان و...

حمل خرده بار به شهرستان  |باربری گمرکی | باربری ریلی | اتوبار تهران

باربری گمرگی، باربری ریلی

رسالت سازمانی ما ارتقاء سرعت و کیفیت در اجرای خدمات است.

و با استفاده از فرآیند بهینه سازی ساختار‌های فنی مالی و اداری متعهد به افزایش مداوم بهره وری در کیفیت خدمات ارائه شده بوده و تلاش مـی کنیم قدرت رقابتی شرکت را با استـفاده از سرلوحه قرار دادن منشور اخـلاقی زیر و رعایت آئین رفتار حرفه‌ای دائما افزایش دهیم:

کارکنان شرکت حمل خرده بار به شهرستان  بر این باورند که قبل از ارائه باربری و یا حتا اتوبار صداقت، تواضع، رعایت ادب، احترام و تکریم توأم با رفتاری صمیمانه و دوستانه و مسئولیت پذیری، وقت‌شناسی و حفاظت اسرار و اطلاعات محرمانه و تعهد در ارائه خدمات مطلوب و بهینه، پشتوانه محکم اعتماد مـشتریان به شرکت است. و لذا به دلیل اهداف متعالی مادی و معنوی که داریم کوشش در آراستن خویش به این صفات را واجب می‌شماریم.

 

توصیه هایی برای یک اسباب کشی آسان؟

 اسباب کشی یک شوک برای خانوم های خانه دار است که به هر حال بار اصلی این نقل مکان به عهده انها است.اگر شما هم این روزها در تدارک نقل مکان هستید این توصیه ها را به خاطر داشته باشید . تا به سلامت به خانه جدید بروید. شرکت های معتبر را انتخاب کنید. شما می توانید این شرکتها را از 118 ویا با توصیه اقوام و اشنایان بیابید. اگر قرار است از محلی به محل دیگر نقل مکان کنید باید باید در انتخات این شرکتها بیشتر دقت کنید تا اسباب و وسایل شما سالم به مقصد برسد. بیمه به سفرهای درون شهری تعلق نمیگیرد.فقط وقتی از شهری به شهر دیگر می روید اطمینان حاصل کنید که وسایلتان توسط شرکت حمل ونقل بیمه شود.حتما از شرکت باربری سوال کنید که .وسایل شما را بیمه می کند یا خیر.

 

چه وسایلی نیاز دارید.

برای اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر شما باید پیش از اغاز اسباب کشی وسایلی رابخرید یا اماده کنید.

کارتن های با ابعادمختلف

مقدار زیادی طنابهای محکم و ضخیم

مقداری روزنامه باطله برای حفاظت از اشیای شکستنی .

نوار چسب پهن برای بستن کارتن ها.

ماژیک های سر پهن برای نوشتن روی کارتن ها .

شما می توانید کارتن ها را به صورت اماده و نو بخرید یا با سر زدن به سوپر مارکتها و فروشگاه های محل تان مقداری از کارتن های اضافی ان ها را بگیرید. با این کار در هزینه های اسباب کشی هم صرفه جویی کرده اید

بسته بندی شکستنیها

هر قدر وسایل وظروف شکستنی را با دقت بیشتری بسته بیدی کنیددر مقصد با خیال اسوده تری ان ها را باز خواهید کردو سالم خواهید دید.

بهتر است لوازم شکستنی رادرجعبه های اصلی خودشان که دارای حفاظ هایی است قرار دهید.اگر این جعبه ها را دور ریخته اید وسایل شکستنی را در روزنامه یا پارچه یا پلاستیکهای حباب دار بپیچید و درون یک کارتن سالم و محکم بسته بیدی کنید .

روی هر جعبه پس از اتمام کار بسته بندی برچسبی حاوی فهرست وسایل و لوازم داخل ان چسباتده و در صورتن که اجناس داخل ان شکستنی است با ماژیک قرمز کلمه شکستنی را بنویسید.

| اتوبار تهران | اتوبار | باربری | حمل خرده بار به شهرستان  | اتوبار تهران

اسباب کشی برای بیشتر خانمها شبیه کابوس است. بویژه اگر هر سال بخواهید از یک خانه به خانه ی دیگر بروند. ولی شما می توانید با راهکارهای ان را اسانتر ساخته و سلامت خود را رکن اول این نقل و مکان قرار دهید .

اگر شما اهل گل و گیاه هستید باید این بوستان سبز خانه تان را هم در این حمل نقل همراهتان به خانه جدید ببرید .برای گلدان ها ی بزرگ چاره ای نیست جز اینکه به همان صورت در کامیون قرار دهید ولی درباره ی گلدان هان کوچک می توانید مجموعه ای از گلدان ها را در یک جعبه محکم و داخل هر یک از گلدانها چوبی به بلندای ارتفاع بلندترین گل فرو کنید سپس پلاستیکی نازک را روی سطح دهانه و طرفین جعبه و همچنین پایه های چوبی فرو رفته در گلدان ها قرار داده و با چسب محکم کنیدو منافذی رابرای تنفس گیاه باز کنید.

| اتوبار تهران | اتوبار | باربری | حمل خرده بار به شهرستان  | اتوبار تهران

لباسهایتان راکه به چوب لباسی اویزان است با همان چوب لباسی به صورت مجموعه های در یک پلاستیک بزرگ یا درون یک ملافه قرار دهید . اگر چمدان های بززگ و جا داری هم در خانه دارید می توایسد لباسها را درون ان ها جا سازی کنید . لوازم ضروری مانند حوله مسواک لباسهای دم دستی را در ساکهای دم دستی قرار دهید تا به راحتی به ان دسترسی داشته باشید .

پیش از اینکه خانه قبلیتان را ترک کنید به کمدها و قفسه ها ی اشپزخانه اتاقها انباری و پارکینگ سرک بکشید تا مبادا شما وسایلی را جا گذاشته باشید یک صاحبخانه خوب منزل را تمیز تحویل نفر بعدی می دهدو بقایای وسایل اسباب کشی را به حال خود رها نمی کند.

 

اتوبار تهران دارای مجوز رسمی با کد 314

 

به عنوان معتبرترین باربری در تهران با 50 سال سابقه درخشان در امور حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی ، حمل جهیزیه و لوازم اداری - تجاری و حمل انواع کالا می باشد .با توسعه فضاهای شهری اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است. حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رساندن به آنها و نحوه انجام اثاث کشی یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان می باشد. تقریبا همه مردم تا کنون چندین بار در طول زندگی خود اثاث کشی نموده اند. جا به جا شدن و رفتن به یک منزل نو، شرکت یا اداره جدید و یا اثاث کشی به یک شهر دیگر با وجود داشتن جذابیت های بالا ، نگرانی های زیادی را در ذهن هم وطنان اینجاد می نماید. نداشتن تخصص لازم در بسته بندی ، حمل و جابه جایی وسایل سنگین و آسیب پذیر و در اختیار نداشین تجهیزات مناسب از اصلی ترین دلایل این نگرانی ها می باشد.اتوبار تهران با در اختیار داشتن تجهیزات تخصصی بسته بندی، کامیون های ویژه حمل اثاثیه منزل، کارگران ورزیده ، با تجربه و قابل اعتماد، در دسترس بودن شعب در کلیه مناطق تهران و قیمت های بسیار ارزان و باور نکردی سعی نموده است تا با ارائه خدمات با کیفیت از بار استرس های موجود در اثاث کشی هموطنان کاسته و خاطره به یاد ماندی وشیرینی از یک جابه جایی در ذهن شما ایجاد نماید.در اختیار داشتن یک شرکت باربری معتبر مهمترین اقدام جهت انجام اثاث کشی می باشد.اگر شما هم حمل خرده بار به شهرستان  را برای اثاث کشی خود انتخاب نموده اید می توانید شماره نزدیک ترین شعبه را از 118 خواسته و یا با تکمیل فرم رزرو حمل اثاثیه در سایت در کلیه ساعت شبانه روز با ارزان ترین قیمت ممکن اثاث کشی نمایید.این باربری مجهز به انواع کامیون و کامیونت های خاور، ایسوزو، هیوندا ، کاویان، نیسان جهت باربری و جابجائی لوازم می باشد.

 

باربری ارزان

باربری ارزان   

 

ما با تجهیزات کامل برای انجام  باربری  و جابجایی بار اثاثیه منزل شما شروع به کار می کنیم از تجهیزات و کارتن ها و ضربه گیر های مخصوص باربری استفاده می کنیم کارتن مخصوص لباس برای قرار دادن انواع لباس در کارتن برای جلوگیری از صدمه دیدن با چین و چروک شدن از ضربه گیرهای مخصوص استفاده می کنیم برای بسته بندی مبلمان و صنایع چوبی شما عزیزان گوشه های آن را به خوبی پوشانده می شود اگر در منزل خود پیانو هم داشته یاشید ما در جابجایی این آلات موسیقی هم تبحر لازم داریم البته هزینه جابجایی پیانو جدا حساب می شود . باربری ارزان  بسته بندی لوازم آشپزخانه دوستان عزیزم ما با استفاده از تجربه خود می دانیم چگونه لوازم آشپزخانه شما را در کارتن قرار داده و به وسیله ماژیک روی آن کارتن ها مشخص کنیم که برای کدام قسمت است و این که موقع مل و نقل و اثاث کشی پرسنل ما بداند که این وسیله شکستنی است مراقب باشد باربری ارزان  به صورت 24 ساعته بدون تعطیلی در خدمت شماست.

 

 باربری ارزان

 

اما در حمل‌ونقل بروش ‌شهری ( تهران به شهرستان )  کلان شهر تهران، زیرساخت‌های باربری به شهرستان  با دارا بودن متروی تهران، اتوبوسرانی، سامانه اتوبوسرانی تندرو، بزرگراه‌ها، پل‌ها قادر است به راحتی در روند باربری ارزان در داخل شهر نقش ایفا کند.

 باربری ارزانباربری ارزانباربری ارزان  به موازات بهینه سازی شرایط اتوبار تهران در پی آن می باشد که با ایجاد راه های ارتباطی فعال، و کارآمد بتواند هم اعتماد استفاده کنندگان و هم اعتماد برنامه ریزان این عرصه را به خود جلب کند تا نظامی منسجم و دقیق در بخش باربری ارزان  را ارائه دهد. مشکل تردد و باربری ارزان  و همچنین در شهرهای بزرگ معضلی اساسی می باشد که سبک زندگی همه دسته های اجتماع اعم از مدیر، کارمند، کاسب و دانشجو و دانش آموز و غیره را دربرمی گیرد. این معضلات افزون بر تلف نمودن زمان اشخاص اجتماع از جانبی هم باعث ایجاد مشکلات زیست محیطی و همچنین باعث افزودن بر هزینه های اقتصادی بر سطح جامعه و دولت می شود که رسیدگی و پیگیر بودن آن در درجه اهمیت بالایی قرار دارد.

 

اتوبار تهران , باربری ارزان

به عنوان یک مرکز تخصصی  باربری ارزان   با در اختیار داشتن کادر مجرب ، کارگران ورزیده و تجهیزات و کامیون های مخصوص سر پوشیده همچون خاور، کامیونت های ایسوزوو هیوندای و نیسان وانت، ارائه دهنده کلیه خدمات باربری  شامل حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری ،جهیزیه، مبلمان، حمل یخچال های ساید،پیانو، گاو صندوق ، بسته بندی و حمل انواع کالا در تهران و شهرستان می باشد. این مرکز دارای مجوز رسمی از اتحادیه (کد314) به شماره ثبت 112133 و دارای شعب فراوانی در کلیه مناطق تهران می باشد. شما می توانید برای دریافت تلفن تماس نزدیکترین شعبه  با 118 تماس گرفته و یا اینجا کلیک کنید. باربری ارزان  شریعت بار همیشه در خدمت شماست.اتوبار تهران در کلیه ساعات شبانه روز آماده ارائه کلیه خدمات اسباب کشی و باربری ارزان قیمت  به همه مناطق تهران و کشور،در اختیار کلیه شهروان عزیز می باشد.شما می توانید فقط با یک تماس برای اتوبار اقدام کنید.

 

بهترین باربری ارزان

باربری ارزان  میان شهری از تهران توسط فرودگاه‌ها، پایانه های مسافربری، شبکه راه آهن انجام می گیرد. که این مهم در فرودگاه ها برعهده فرودگاه بین‌المللی امام خمینی که شامل دو فرودگاه بین‌المللی می باشد و فرودگاه بین‌المللی مهرآباد که اولین فرودگاه بین‌المللی تهران می باشد صورت می گیرد.بهترین اتوبار تهران این فرودگاه مساحتی بیش از ۱۵ کیلومتر مربع در ۳۵ کیلومتری دارد که در جنوب غربی تهران قرار گرفته و با دارا بودن ظرفیتی تقریبا ۷٫۵ میلیونی می تواند مسافران و وسایل  را در طول سال جابجا نماید. باربری ارزان  را با ما تجربه کنید.

شرکت بین المللی باربری ارزان  بعد از تاسیس، فعالیت خود را بصورت گسترده در اقصی نفاط ایران، و توسعه نمایندگی‌های خود در سایر کشورهای همسایه و کشورهای آسیایی و کشورهای اروپایی زیر نظر انجمن شرکتهای باربری بین المللی ایران و انجمن جهانی IRU آغاز نمود. این شرکت با استفاده از کارکنان و کادر مجرب خود که سال‌ها در مشاغل کلیدی باربری ارزان  اشتغال بکار داشته‌اند و با در اختیار داشتن بیش از۲۰۰ کامیون چادری و کفی متناسب با استانداردهای روز اروپا، قرارداد بیمه CMR با ITCA OF IRANو قرارداد بیمه بارنامه بین المللیFBL سرویس‌های مناسب و مرتب کامیونی، ریلی و دریایی با پیشرفته‌ترین متدهای باربری بین المللی و از همه مهم‌تر ارائه نرخهای مناسب بصورت کریری و یا فورواردی عملاً در ردیف شرکت‌های موفق باربری ارزان  و باربری و اتوبار قرار گرفته است.

 

باربری ارزان |45 45 45 88|شرکت بین المللی باربری ارزان | اتوبار تهران

شرکت بین المللی

باربری ارزان  برای مشتریان محترم در راستای ارتقا و شکوفایی اقتصادی سرویس‌های ذیل را ارائه می‌نماید:

باربری زمینی: شرکت باربری ارزان  با دارا بودن دفتر و نمایندگی در اروپا و داشتن کامیونهای ایرانی سرویسهای زمینی خود را به صورت فول و گروپاژ از سراسر اروپا و ترکیه با نرخی کاملا رقابتی به ایران و بلعکس به مشتریان خود ارائه می‌دهد خدمات ما به صورت هفتگی از مراکز اصلی (آلمان، فرانسه، ایتالیا...) به ایران و کشورهای دیگر برقرار می‌باشد.

 

باربری | باربری هوایی | 45 45 45 88 | اتوبار تهران

باربری هوایی

شرکت باربری ارزان  دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و کنوانسیون باربری هوایی جهان IATA است و با بهره گیری از خطوط و ایرلاینهای بینالمللی جهان نظیر امارات قطر و ترکیش و غیره و با بهره گیری از نمایندگیهای عضو یاتا در سراسر جهان حملی سریع و مطمئن را به شما ارائه می‌دهد. ما همچنین با دارا بودن نمایندگی بسیار قوی در فرودگاه امام خمینی این توانایی را داریم قبض انبار شما را سریع‌ترین زمان ممکن حتی برای محمولات خاص پای پرواز به شما ارائه دهیم.

باربری ارزان | 45 45 45 88| باربری دریایی | اتوبار تهران

 باربری دریایی

شرکت باربری ارزان  به عنوان نماینده رسمی کشتیرانی جمهوری اسلامی و با مشارکت شرکتهای کشتیرانی بر‌تر خدمات خود را با امکان انعطاف بسیار بالا ارائه می‌دهد. سرویسهای ما شامل انواع حملهای دریایی و ترکیبی می‌باشد.باربری محموله‌های سنگین و ترانزیت: شرکت باربری ارزان  با دارا بودن نمایندگیهای توانمند در سراسر کشور این امکان را دارد تا در کمترین زمان محمولات صاحبان کالا را تحت پوشش عملیات ترانزیت خارجی و داخلی قرار دهد. شبکه کارگزاران محلی شرکت الیت آریا جم در اکثر بنادر مهم و نقاط مرزی و گمرکی کشور حضور دارند: از قبیل بندرعباس، بندربوشهر، بندرخرمشهر، منطقه ویژه،، تهران، اصفهان و...

باربری ارزان  |باربری گمرکی | باربری ریلی | اتوبار تهران

باربری گمرگی، باربری ریلی

رسالت سازمانی ما ارتقاء سرعت و کیفیت در اجرای خدمات است.

و با استفاده از فرآیند بهینه سازی ساختار‌های فنی مالی و اداری متعهد به افزایش مداوم بهره وری در کیفیت خدمات ارائه شده بوده و تلاش مـی کنیم قدرت رقابتی شرکت را با استـفاده از سرلوحه قرار دادن منشور اخـلاقی زیر و رعایت آئین رفتار حرفه‌ای دائما افزایش دهیم:

کارکنان شرکت باربری ارزان  بر این باورند که قبل از ارائه باربری و یا حتا اتوبار صداقت، تواضع، رعایت ادب، احترام و تکریم توأم با رفتاری صمیمانه و دوستانه و مسئولیت پذیری، وقت‌شناسی و حفاظت اسرار و اطلاعات محرمانه و تعهد در ارائه خدمات مطلوب و بهینه، پشتوانه محکم اعتماد مـشتریان به شرکت است. و لذا به دلیل اهداف متعالی مادی و معنوی که داریم کوشش در آراستن خویش به این صفات را واجب می‌شماریم.

 

توصیه هایی برای یک اسباب کشی آسان؟

 اسباب کشی یک شوک برای خانوم های خانه دار است که به هر حال بار اصلی این نقل مکان به عهده انها است.اگر شما هم این روزها در تدارک نقل مکان هستید این توصیه ها را به خاطر داشته باشید . تا به سلامت به خانه جدید بروید. شرکت های معتبر را انتخاب کنید. شما می توانید این شرکتها را از 118 ویا با توصیه اقوام و اشنایان بیابید. اگر قرار است از محلی به محل دیگر نقل مکان کنید باید باید در انتخات این شرکتها بیشتر دقت کنید تا اسباب و وسایل شما سالم به مقصد برسد. بیمه به سفرهای درون شهری تعلق نمیگیرد.فقط وقتی از شهری به شهر دیگر می روید اطمینان حاصل کنید که وسایلتان توسط شرکت حمل ونقل بیمه شود.حتما از شرکت باربری سوال کنید که .وسایل شما را بیمه می کند یا خیر.

 

چه وسایلی نیاز دارید.

برای اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر شما باید پیش از اغاز اسباب کشی وسایلی رابخرید یا اماده کنید.

کارتن های با ابعادمختلف

مقدار زیادی طنابهای محکم و ضخیم

مقداری روزنامه باطله برای حفاظت از اشیای شکستنی .

نوار چسب پهن برای بستن کارتن ها.

ماژیک های سر پهن برای نوشتن روی کارتن ها .

شما می توانید کارتن ها را به صورت اماده و نو بخرید یا با سر زدن به سوپر مارکتها و فروشگاه های محل تان مقداری از کارتن های اضافی ان ها را بگیرید. با این کار در هزینه های اسباب کشی هم صرفه جویی کرده اید

بسته بندی شکستنیها

هر قدر وسایل وظروف شکستنی را با دقت بیشتری بسته بیدی کنیددر مقصد با خیال اسوده تری ان ها را باز خواهید کردو سالم خواهید دید.

بهتر است لوازم شکستنی رادرجعبه های اصلی خودشان که دارای حفاظ هایی است قرار دهید.اگر این جعبه ها را دور ریخته اید وسایل شکستنی را در روزنامه یا پارچه یا پلاستیکهای حباب دار بپیچید و درون یک کارتن سالم و محکم بسته بیدی کنید .

روی هر جعبه پس از اتمام کار بسته بندی برچسبی حاوی فهرست وسایل و لوازم داخل ان چسباتده و در صورتن که اجناس داخل ان شکستنی است با ماژیک قرمز کلمه شکستنی را بنویسید.

| اتوبار تهران | اتوبار | باربری | باربری ارزان  | اتوبار تهران

اسباب کشی برای بیشتر خانمها شبیه کابوس است. بویژه اگر هر سال بخواهید از یک خانه به خانه ی دیگر بروند. ولی شما می توانید با راهکارهای ان را اسانتر ساخته و سلامت خود را رکن اول این نقل و مکان قرار دهید .

اگر شما اهل گل و گیاه هستید باید این بوستان سبز خانه تان را هم در این حمل نقل همراهتان به خانه جدید ببرید .برای گلدان ها ی بزرگ چاره ای نیست جز اینکه به همان صورت در کامیون قرار دهید ولی درباره ی گلدان هان کوچک می توانید مجموعه ای از گلدان ها را در یک جعبه محکم و داخل هر یک از گلدانها چوبی به بلندای ارتفاع بلندترین گل فرو کنید سپس پلاستیکی نازک را روی سطح دهانه و طرفین جعبه و همچنین پایه های چوبی فرو رفته در گلدان ها قرار داده و با چسب محکم کنیدو منافذی رابرای تنفس گیاه باز کنید.

| اتوبار تهران | اتوبار | باربری | باربری ارزان  | اتوبار تهران

لباسهایتان راکه به چوب لباسی اویزان است با همان چوب لباسی به صورت مجموعه های در یک پلاستیک بزرگ یا درون یک ملافه قرار دهید . اگر چمدان های بززگ و جا داری هم در خانه دارید می توایسد لباسها را درون ان ها جا سازی کنید . لوازم ضروری مانند حوله مسواک لباسهای دم دستی را در ساکهای دم دستی قرار دهید تا به راحتی به ان دسترسی داشته باشید .

پیش از اینکه خانه قبلیتان را ترک کنید به کمدها و قفسه ها ی اشپزخانه اتاقها انباری و پارکینگ سرک بکشید تا مبادا شما وسایلی را جا گذاشته باشید یک صاحبخانه خوب منزل را تمیز تحویل نفر بعدی می دهدو بقایای وسایل اسباب کشی را به حال خود رها نمی کند.

 

اتوبار تهران دارای مجوز رسمی با کد 314

 

به عنوان معتبرترین باربری در تهران با 50 سال سابقه درخشان در امور حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی ، حمل جهیزیه و لوازم اداری - تجاری و حمل انواع کالا می باشد .با توسعه فضاهای شهری اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است. حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رساندن به آنها و نحوه انجام اثاث کشی یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان می باشد. تقریبا همه مردم تا کنون چندین بار در طول زندگی خود اثاث کشی نموده اند. جا به جا شدن و رفتن به یک منزل نو، شرکت یا اداره جدید و یا اثاث کشی به یک شهر دیگر با وجود داشتن جذابیت های بالا ، نگرانی های زیادی را در ذهن هم وطنان اینجاد می نماید. نداشتن تخصص لازم در بسته بندی ، حمل و جابه جایی وسایل سنگین و آسیب پذیر و در اختیار نداشین تجهیزات مناسب از اصلی ترین دلایل این نگرانی ها می باشد.اتوبار تهران با در اختیار داشتن تجهیزات تخصصی بسته بندی، کامیون های ویژه حمل اثاثیه منزل، کارگران ورزیده ، با تجربه و قابل اعتماد، در دسترس بودن شعب در کلیه مناطق تهران و قیمت های بسیار ارزان و باور نکردی سعی نموده است تا با ارائه خدمات با کیفیت از بار استرس های موجود در اثاث کشی هموطنان کاسته و خاطره به یاد ماندی وشیرینی از یک جابه جایی در ذهن شما ایجاد نماید.در اختیار داشتن یک شرکت باربری معتبر مهمترین اقدام جهت انجام اثاث کشی می باشد.اگر شما هم باربری ارزان  را برای اثاث کشی خود انتخاب نموده اید می توانید شماره نزدیک ترین شعبه را از 118 خواسته و یا با تکمیل فرم رزرو حمل اثاثیه در سایت در کلیه ساعت شبانه روز با ارزان ترین قیمت ممکن اثاث کشی نمایید.این باربری مجهز به انواع کامیون و کامیونت های خاور، ایسوزو، هیوندا ، کاویان، نیسان جهت باربری و جابجائی لوازم می باشد.

 

باربری تهران به شهرستان

باربری تهران به شهرستان   

 

ما با تجهیزات کامل برای انجام  باربری  و جابجایی بار اثاثیه منزل شما شروع به کار می کنیم از تجهیزات و کارتن ها و ضربه گیر های مخصوص باربری استفاده می کنیم کارتن مخصوص لباس برای قرار دادن انواع لباس در کارتن برای جلوگیری از صدمه دیدن با چین و چروک شدن از ضربه گیرهای مخصوص استفاده می کنیم برای بسته بندی مبلمان و صنایع چوبی شما عزیزان گوشه های آن را به خوبی پوشانده می شود اگر در منزل خود پیانو هم داشته یاشید ما در جابجایی این آلات موسیقی هم تبحر لازم داریم البته هزینه جابجایی پیانو جدا حساب می شود . باربری تهران به شهرستان  بسته بندی لوازم آشپزخانه دوستان عزیزم ما با استفاده از تجربه خود می دانیم چگونه لوازم آشپزخانه شما را در کارتن قرار داده و به وسیله ماژیک روی آن کارتن ها مشخص کنیم که برای کدام قسمت است و این که موقع مل و نقل و اثاث کشی پرسنل ما بداند که این وسیله شکستنی است مراقب باشد باربری تهران به شهرستان  به صورت 24 ساعته بدون تعطیلی در خدمت شماست.

 

 باربری تهران به شهرستان

 

اما در حمل‌ونقل بروش ‌شهری ( تهران به شهرستان )  کلان شهر تهران، زیرساخت‌های باربری به شهرستان  با دارا بودن متروی تهران، اتوبوسرانی، سامانه اتوبوسرانی تندرو، بزرگراه‌ها، پل‌ها قادر است به راحتی در روند باربری تهران به شهرستان در داخل شهر نقش ایفا کند.

 باربری تهران به شهرستان  به موازات بهینه سازی شرایط اتوبار تهران در پی آن می باشد که با ایجاد راه های ارتباطی فعال، و کارآمد بتواند هم اعتماد استفاده کنندگان و هم اعتماد برنامه ریزان این عرصه را به خود جلب کند تا نظامی منسجم و دقیق در بخش باربری تهران به شهرستان  را ارائه دهد. مشکل تردد و باربری تهران به شهرستان  و همچنین در شهرهای بزرگ معضلی اساسی می باشد که سبک زندگی همه دسته های اجتماع اعم از مدیر، کارمند، کاسب و دانشجو و دانش آموز و غیره را دربرمی گیرد. این معضلات افزون بر تلف نمودن زمان اشخاص اجتماع از جانبی هم باعث ایجاد مشکلات زیست محیطی و همچنین باعث افزودن بر هزینه های اقتصادی بر سطح جامعه و دولت می شود که رسیدگی و پیگیر بودن آن در درجه اهمیت بالایی قرار دارد.

 

اتوبار تهران , باربری تهران به شهرستان

به عنوان یک مرکز تخصصی  باربری تهران به شهرستان   با در اختیار داشتن کادر مجرب ، کارگران ورزیده و تجهیزات و کامیون های مخصوص سر پوشیده همچون خاور، کامیونت های ایسوزوو هیوندای و نیسان وانت، ارائه دهنده کلیه خدمات باربری  شامل حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری ،جهیزیه، مبلمان، حمل یخچال های ساید،پیانو، گاو صندوق ، بسته بندی و حمل انواع کالا در تهران و شهرستان می باشد. این مرکز دارای مجوز رسمی از اتحادیه (کد314) به شماره ثبت 112133 و دارای شعب فراوانی در کلیه مناطق تهران می باشد. شما می توانید برای دریافت تلفن تماس نزدیکترین شعبه  با 118 تماس گرفته و یا اینجا کلیک کنید. باربری تهران به شهرستان  شریعت بار همیشه در خدمت شماست.اتوبار تهران در کلیه ساعات شبانه روز آماده ارائه کلیه خدمات اسباب کشی و باربری ارزان قیمت  به همه مناطق تهران و کشور،در اختیار کلیه شهروان عزیز می باشد.شما می توانید فقط با یک تماس برای اتوبار اقدام کنید.

 

بهترین باربری تهران به شهرستان

باربری تهران به شهرستان  میان شهری از تهران توسط فرودگاه‌ها، پایانه های مسافربری، شبکه راه آهن انجام می گیرد. که این مهم در فرودگاه ها برعهده فرودگاه بین‌المللی امام خمینی که شامل دو فرودگاه بین‌المللی می باشد و فرودگاه بین‌المللی مهرآباد که اولین فرودگاه بین‌المللی تهران می باشد صورت می گیرد.بهترین اتوبار تهران این فرودگاه مساحتی بیش از ۱۵ کیلومتر مربع در ۳۵ کیلومتری دارد که در جنوب غربی تهران قرار گرفته و با دارا بودن ظرفیتی تقریبا ۷٫۵ میلیونی می تواند مسافران و وسایل  را در طول سال جابجا نماید. باربری تهران به شهرستان  را با ما تجربه کنید.

شرکت بین المللی باربری تهران به شهرستان  بعد از تاسیس، فعالیت خود را بصورت گسترده در اقصی نفاط ایران، و توسعه نمایندگی‌های خود در سایر کشورهای همسایه و کشورهای آسیایی و کشورهای اروپایی زیر نظر انجمن شرکتهای باربری بین المللی ایران و انجمن جهانی IRU آغاز نمود. این شرکت با استفاده از کارکنان و کادر مجرب خود که سال‌ها در مشاغل کلیدی باربری تهران به شهرستان  اشتغال بکار داشته‌اند و با در اختیار داشتن بیش از۲۰۰ کامیون چادری و کفی متناسب با استانداردهای روز اروپا، قرارداد بیمه CMR با ITCA OF IRANو قرارداد بیمه بارنامه بین المللیFBL سرویس‌های مناسب و مرتب کامیونی، ریلی و دریایی با پیشرفته‌ترین متدهای باربری بین المللی و از همه مهم‌تر ارائه نرخهای مناسب بصورت کریری و یا فورواردی عملاً در ردیف شرکت‌های موفق باربری تهران به شهرستان  و باربری و اتوبار قرار گرفته است.

 

باربری تهران به شهرستان |45 45 45 88|شرکت بین المللی باربری تهران به شهرستان | اتوبار تهران

شرکت بین المللی

باربری تهران به شهرستان  برای مشتریان محترم در راستای ارتقا و شکوفایی اقتصادی سرویس‌های ذیل را ارائه می‌نماید:

باربری زمینی: شرکت باربری تهران به شهرستان  با دارا بودن دفتر و نمایندگی در اروپا و داشتن کامیونهای ایرانی سرویسهای زمینی خود را به صورت فول و گروپاژ از سراسر اروپا و ترکیه با نرخی کاملا رقابتی به ایران و بلعکس به مشتریان خود ارائه می‌دهد خدمات ما به صورت هفتگی از مراکز اصلی (آلمان، فرانسه، ایتالیا...) به ایران و کشورهای دیگر برقرار می‌باشد.

 

باربری | باربری هوایی | 45 45 45 88 | اتوبار تهران

باربری هوایی

شرکت باربری تهران به شهرستان  دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و کنوانسیون باربری هوایی جهان IATA است و با بهره گیری از خطوط و ایرلاینهای بینالمللی جهان نظیر امارات قطر و ترکیش و غیره و با بهره گیری از نمایندگیهای عضو یاتا در سراسر جهان حملی سریع و مطمئن را به شما ارائه می‌دهد. ما همچنین با دارا بودن نمایندگی بسیار قوی در فرودگاه امام خمینی این توانایی را داریم قبض انبار شما را سریع‌ترین زمان ممکن حتی برای محمولات خاص پای پرواز به شما ارائه دهیم.

باربری تهران به شهرستان | 45 45 45 88| باربری دریایی | اتوبار تهران

 باربری دریایی

شرکت باربری تهران به شهرستان  به عنوان نماینده رسمی کشتیرانی جمهوری اسلامی و با مشارکت شرکتهای کشتیرانی بر‌تر خدمات خود را با امکان انعطاف بسیار بالا ارائه می‌دهد. سرویسهای ما شامل انواع حملهای دریایی و ترکیبی می‌باشد.باربری محموله‌های سنگین و ترانزیت: شرکت باربری تهران به شهرستان  با دارا بودن نمایندگیهای توانمند در سراسر کشور این امکان را دارد تا در کمترین زمان محمولات صاحبان کالا را تحت پوشش عملیات ترانزیت خارجی و داخلی قرار دهد. شبکه کارگزاران محلی شرکت الیت آریا جم در اکثر بنادر مهم و نقاط مرزی و گمرکی کشور حضور دارند: از قبیل بندرعباس، بندربوشهر، بندرخرمشهر، منطقه ویژه،، تهران، اصفهان و...

باربری تهران به شهرستان  |باربری گمرکی | باربری ریلی | اتوبار تهران

باربری گمرگی، باربری ریلی

رسالت سازمانی ما ارتقاء سرعت و کیفیت در اجرای خدمات است.

و با استفاده از فرآیند بهینه سازی ساختار‌های فنی مالی و اداری متعهد به افزایش مداوم بهره وری در کیفیت خدمات ارائه شده بوده و تلاش مـی کنیم قدرت رقابتی شرکت را با استـفاده از سرلوحه قرار دادن منشور اخـلاقی زیر و رعایت آئین رفتار حرفه‌ای دائما افزایش دهیم:

کارکنان شرکت باربری تهران به شهرستان  بر این باورند که قبل از ارائه باربری و یا حتا اتوبار صداقت، تواضع، رعایت ادب، احترام و تکریم توأم با رفتاری صمیمانه و دوستانه و مسئولیت پذیری، وقت‌شناسی و حفاظت اسرار و اطلاعات محرمانه و تعهد در ارائه خدمات مطلوب و بهینه، پشتوانه محکم اعتماد مـشتریان به شرکت است. و لذا به دلیل اهداف متعالی مادی و معنوی که داریم کوشش در آراستن خویش به این صفات را واجب می‌شماریم.

 

توصیه هایی برای یک اسباب کشی آسان؟

 اسباب کشی یک شوک برای خانوم های خانه دار است که به هر حال بار اصلی این نقل مکان به عهده انها است.اگر شما هم این روزها در تدارک نقل مکان هستید این توصیه ها را به خاطر داشته باشید . تا به سلامت به خانه جدید بروید. شرکت های معتبر را انتخاب کنید. شما می توانید این شرکتها را از 118 ویا با توصیه اقوام و اشنایان بیابید. اگر قرار است از محلی به محل دیگر نقل مکان کنید باید باید در انتخات این شرکتها بیشتر دقت کنید تا اسباب و وسایل شما سالم به مقصد برسد. بیمه به سفرهای درون شهری تعلق نمیگیرد.فقط وقتی از شهری به شهر دیگر می روید اطمینان حاصل کنید که وسایلتان توسط شرکت حمل ونقل بیمه شود.حتما از شرکت باربری سوال کنید که .وسایل شما را بیمه می کند یا خیر.

 

چه وسایلی نیاز دارید.

برای اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر شما باید پیش از اغاز اسباب کشی وسایلی رابخرید یا اماده کنید.

کارتن های با ابعادمختلف

مقدار زیادی طنابهای محکم و ضخیم

مقداری روزنامه باطله برای حفاظت از اشیای شکستنی .

نوار چسب پهن برای بستن کارتن ها.

ماژیک های سر پهن برای نوشتن روی کارتن ها .

شما می توانید کارتن ها را به صورت اماده و نو بخرید یا با سر زدن به سوپر مارکتها و فروشگاه های محل تان مقداری از کارتن های اضافی ان ها را بگیرید. با این کار در هزینه های اسباب کشی هم صرفه جویی کرده اید

بسته بندی شکستنیها

هر قدر وسایل وظروف شکستنی را با دقت بیشتری بسته بیدی کنیددر مقصد با خیال اسوده تری ان ها را باز خواهید کردو سالم خواهید دید.

بهتر است لوازم شکستنی رادرجعبه های اصلی خودشان که دارای حفاظ هایی است قرار دهید.اگر این جعبه ها را دور ریخته اید وسایل شکستنی را در روزنامه یا پارچه یا پلاستیکهای حباب دار بپیچید و درون یک کارتن سالم و محکم بسته بیدی کنید .

روی هر جعبه پس از اتمام کار بسته بندی برچسبی حاوی فهرست وسایل و لوازم داخل ان چسباتده و در صورتن که اجناس داخل ان شکستنی است با ماژیک قرمز کلمه شکستنی را بنویسید.

| اتوبار تهران | اتوبار | باربری | باربری تهران به شهرستان  | اتوبار تهران

اسباب کشی برای بیشتر خانمها شبیه کابوس است. بویژه اگر هر سال بخواهید از یک خانه به خانه ی دیگر بروند. ولی شما می توانید با راهکارهای ان را اسانتر ساخته و سلامت خود را رکن اول این نقل و مکان قرار دهید .

اگر شما اهل گل و گیاه هستید باید این بوستان سبز خانه تان را هم در این حمل نقل همراهتان به خانه جدید ببرید .برای گلدان ها ی بزرگ چاره ای نیست جز اینکه به همان صورت در کامیون قرار دهید ولی درباره ی گلدان هان کوچک می توانید مجموعه ای از گلدان ها را در یک جعبه محکم و داخل هر یک از گلدانها چوبی به بلندای ارتفاع بلندترین گل فرو کنید سپس پلاستیکی نازک را روی سطح دهانه و طرفین جعبه و همچنین پایه های چوبی فرو رفته در گلدان ها قرار داده و با چسب محکم کنیدو منافذی رابرای تنفس گیاه باز کنید.

| اتوبار تهران | اتوبار | باربری | باربری تهران به شهرستان  | اتوبار تهران

لباسهایتان راکه به چوب لباسی اویزان است با همان چوب لباسی به صورت مجموعه های در یک پلاستیک بزرگ یا درون یک ملافه قرار دهید . اگر چمدان های بززگ و جا داری هم در خانه دارید می توایسد لباسها را درون ان ها جا سازی کنید . لوازم ضروری مانند حوله مسواک لباسهای دم دستی را در ساکهای دم دستی قرار دهید تا به راحتی به ان دسترسی داشته باشید .

پیش از اینکه خانه قبلیتان را ترک کنید به کمدها و قفسه ها ی اشپزخانه اتاقها انباری و پارکینگ سرک بکشید تا مبادا شما وسایلی را جا گذاشته باشید یک صاحبخانه خوب منزل را تمیز تحویل نفر بعدی می دهدو بقایای وسایل اسباب کشی را به حال خود رها نمی کند.

 

اتوبار تهران دارای مجوز رسمی با کد 314

 

به عنوان معتبرترین باربری در تهران با 50 سال سابقه درخشان در امور حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی ، حمل جهیزیه و لوازم اداری - تجاری و حمل انواع کالا می باشد .با توسعه فضاهای شهری اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است. حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رساندن به آنها و نحوه انجام اثاث کشی یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان می باشد. تقریبا همه مردم تا کنون چندین بار در طول زندگی خود اثاث کشی نموده اند. جا به جا شدن و رفتن به یک منزل نو، شرکت یا اداره جدید و یا اثاث کشی به یک شهر دیگر با وجود داشتن جذابیت های بالا ، نگرانی های زیادی را در ذهن هم وطنان اینجاد می نماید. نداشتن تخصص لازم در بسته بندی ، حمل و جابه جایی وسایل سنگین و آسیب پذیر و در اختیار نداشین تجهیزات مناسب از اصلی ترین دلایل این نگرانی ها می باشد.اتوبار تهران با در اختیار داشتن تجهیزات تخصصی بسته بندی، کامیون های ویژه حمل اثاثیه منزل، کارگران ورزیده ، با تجربه و قابل اعتماد، در دسترس بودن شعب در کلیه مناطق تهران و قیمت های بسیار ارزان و باور نکردی سعی نموده است تا با ارائه خدمات با کیفیت از بار استرس های موجود در اثاث کشی هموطنان کاسته و خاطره به یاد ماندی وشیرینی از یک جابه جایی در ذهن شما ایجاد نماید.در اختیار داشتن یک شرکت باربری معتبر مهمترین اقدام جهت انجام اثاث کشی می باشد.اگر شما هم باربری تهران به شهرستان  را برای اثاث کشی خود انتخاب نموده اید می توانید شماره نزدیک ترین شعبه را از 118 خواسته و یا با تکمیل فرم رزرو حمل اثاثیه در سایت در کلیه ساعت شبانه روز با ارزان ترین قیمت ممکن اثاث کشی نمایید.این باربری مجهز به انواع کامیون و کامیونت های خاور، ایسوزو، هیوندا ، کاویان، نیسان جهت باربری و جابجائی لوازم می باشد.

 

وانت تلفنی

 وانت تلفنی

دیگر نیاز به انتظار در خیابان جهت گرفتن وانت بار نیست.اتوبار تهران شریعتی ( باربری تهران شریعتی تهران ) با هدف رفع تمام نیازها در زمینه جابجایی بار، با ارائه خدمات وانت باربری و نیسان وانت در تهران گام دیگری در آسایش خیال شما در جابجای و اسباب کشی ارائه میکند.شما میتوانید با تعیین وقت و هماهنگی جهت وانت تلفنی برنامه ریزی کامل و دقیقی در اسبا کشی و جابجایی های خود داشته باشید.

حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق
جابجایی گاوصندوق، حمل گاوصندوق های منزل، اداره، بانک ها و موسسات با داشتن تیم تخصصی در حمل و نقل تهران زمینه
  • حمل گاوصندوق های بزرگ
  • حمل و نقل گاوصندوق بلند
  • حمل گاوصندوق سنگین
  • حمل گاوصندوق نسوز
  • جابجایی گاوصندوق کوتاه

باربری شمال تهران

باربری شمال تهران
شعبه باربری شمال تهران شریعتی بار در مناطق، باربری ولنجک، باربری پاسداران، باربری شریعتی ،باربری تجریش، باربری سعادت آباد، باربری قلهک، باربری شمیران، باربری اختیاریه و ...
شریعتی بار با بیش از 50 سابقه و مجوز رسمی و با داشتن کادری مجرب خیال شما را از بابت جابجایی و اسباب کشی آسوده میکند و خاطره خوشی را برای شما مهیا می دارد
خدمات بسته بندی خود را نیز میتوانید به شریعتی بار سپرده تا یک جابجایی راحت را تجربه کنید
باربری پیانو، باربری گاوصندوق باربری یخچال ساید بای ساید و وسیله های با ارزش خود را باربری شمال تهران شریعتی بار بسپرید.

باربری جنوب تهران

باربری جنوب تهران
شعبه باربری جنوب تهران جنوب تهران بار، خدمات باربری و حمل و نقل اسباب منزل و اداری و یخچال ساید بای ساید، باربری پیانو و گاوصندوق از شرق تهران به کل کشور با کادری مجرب جنوب تهران بار شعبه جنوب تهران در خدمت همشهریان تهرانی در مناطق افسریه، خاوران، عبدل آباد، بعثت، یافت آباد، آذری، آزادگان و ... می باشد. جهت گرفتن وقت با دفتر مرکزی تماس بگیرید.


باربری جنوب تهران

باربری جنوب تهران


باربری جنوب تهران باربری جنوب تهران تهران با مجوز اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد اگر به دنبال یک باربری حرفه ای هستید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید باربری جنوب تهران باربری جنوب تهران با انواع امکانات موجود اعم از نیسان ، خاور ، کامیون ، کانتینر لذا ما در کنار شما هستیم که با استفاده از سالها تجربه در زمینه باربری و اتوبار رفاه و آسایش و امنیت را برای شما فراهم کنیم دوستانی که علاقمند هستند به یک باربری مجهز و با تجربه و از همه مهم تر با دانش و دارای مجوز در ارتباط باشید با ما تماس بگیرید اگر برای شما کم تر صدمه دیدن اثاثیه مطرح باشد و اینکه  برای شما هست که چه کادر و تیمی وارد منزل شما شود و امنیت برای شما باشد به یک باربری تماس بگیرید که تمام این موارد را برای شما تامین کندبا باربری جنوب تهران باربری جنوب تهران تماس بگیرید همراه با کادری بی نظیر و استثنایی ما در کنار شما هستیم تا بهترین را فراهم نمائیم.

 

45 45 45 88

باربری جنوب تهران


باربری جنوب تهران  با مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل و بار بین شهری و درون شهری با سالها تجربه و تلاش با کادری ویژه و متخصص با وسائط نقلیه به روز مخصوص بسته بندی و مل و نقل و جابجایی اعم از خاور مسقف و کامتینر و کامیونت وانت نیسان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد همانطور که می دانید و جستجویی که در گوگل انجام داده اید متوجه شده اید که باربری هایی زیادی وجود دارد اما می دانید کدام یک از این باربری ها دارای مجوز هستند آیا فکر کرده اید که حمل و نقل و بسته بندی اثاثیه منزل را به چه کسانی بسپارید آیا اعتماد میکنید که به هرکسی وظیفه حمل و نقل اثاثیه منزل شما را برعهده بگیرد آیا فکر کرده اید که از نظر امنیت سرمایه ی زندگی خود نباید به هر باربری و اتوباری اعتماد کرد پس در بستر وب به هر باربری اعتماد نکنید و گول اعلام هزینه ی باربری ارزان را نخورید ممکن است در ابتدا زمان اعلام نرخ توسط باربری به شما هزینه را کم تر اعلام کند اما بعد از ورود به کار و این که کار باربری یک کار سنگینی است حین انجام کار کارهایی را انجام دهند که هزینه بسیار بالاتر از آن چیزی که تصور کرده اید بالاتر شده است.

باربری جنوب تهران

45 45 45 88

باربری جنوب تهران


باربری جنوب تهران  در تهران آماده است که در زمینه باربری   حمل و نقل نیاز های شما را برطرف نمائد اگر نیاز به یک وانت و یا نیسان بار هستید با ما تماس بگیرید ما در کنار شما هستیم تا با وسائط نقلیه از جمله وانت و نیسان را در اسرع وقت برای ارئه خدمات حمل و نقل برای شما ارسال شود در زمینه حمل و نقل بارهای سبک واحد نیسان بار و باربری جنوب تهران باربری جنوب تهران با سال ها تجربه و سابقه در کنار شما عزیزان می باشد با ما یاشید تا نگرانی دغدغه ای خاص در جهت حمل و نقل و باربری نداشته باشیم ما برای آنکه نیازهای شما را برطرف کنیم در کنار شما عزیزان هستیم و کافیست یک بار با تجربه حمل و نقل و حمل اثاثیه و لوازم کوچک و متوسط و بزرگ را داشته باشید تا به یقین برسید که ما برای هرگونه همکاری و کسب رضایت شما عزیزان تلاش می کنیم ما برای اینکه در زمینه حمل و نقل و باربری وانت و نیسان بار نظر شما جلب نمائیم برنامه ویژه ای داریم رضایت شما هدف ماست.

 

45 45 45 88

 

باربری جنوب تهران


باربری جنوب تهران   با سال ها سابقه درخشان در زمینه حمل اثاثیه و لوازم و تولیدی آماده ارائه خدمات مشاوره ای بسته بندی مل و نقل نصب و چیدمان دوباره می باشد باربری جنوب تهران باربری جنوب تهران آماده است با اعزام نیرو ویژه و متخصص در امر اثاث کشی حمل و نقل بار رضایت شما عزیزان را بدست آورد رضایت شما عزیزان هدف ماست ما پایه و اساس فعالیت خود را در جهت کسب رضایت مشتری بنا نهاده ایم ما یکی از مهم ترین ویژگی ها داریم این است که دارای مجوز از اتحادیه هستیم شاید اطلاع نداشته باشید اما اموزه بسیاری از باربری ها که تبلیغات انبوهی در سایت ها و کوچه و خیابان ها انجام می دهند دارای هیچ گونه مجوزی نمی باشد و همین عدم وجود مجوز خیلی از مشکلات را مردم می تواند بوجود آورد مسئله جابجایی یک کار مهم و مشکلی است و در هر مرحله آن دارای پیچیدگی خاص خودش می باشد و اگر شما از یک کادر قوی و متخص استفاده نکنید مشکلات زیادی گریبان شما خواهد شد اما باربری که دارای مجوز از سازمان و ارگانهای مربوطه باشد خیال شما از بابت هرگونه مشکل اتمالی راحت خواهد و خدایی نکرده به هر دلیلی با مشکل مواجه شدید از همین مراجع قانونی می توانید پیگیری کنید.

 

45 45 45 88

باربری جنوب تهران بسته بندی لوازم منزل


ما با تجهیزات کامل برای انجام حمل و نقل و جابجایی بار اثاثیه منزل شما شروع به کار می کنیم از تجهیزات و کارتن ها و ضربه گیر های مخصوص باربری استفاده می کنیم کارتن مخصوص لباس برای قرار دادن انواع لباس در کارتن برای جلوگیری از صدمه دیدن با چین و چروک شدن از ضربه گیرهای مخصوص استفاده می کنیم برای بسته بندی مبلمان و صنایع چوبی شما عزیزان گوشه های آن را به خوبی پوشانده می شود اگر در منزل خود پیانو هم داشته یاشید ما در جابجایی این آلات موسیقی هم تبحر لازم داریم البته هزینه جابجایی پیانو جدا حساب می شود .

باربری جنوب تهران

45 45 45 88

 

باربری جنوب تهران بسته بندی لوازم آشپزخانه


دوستان عزیزم ما با استفاده از تجربه خود می دانیم چگونه لوازم آشپزخانه شما را در کارتن قرار داده و به وسیله ماژیک روی آن کارتن ها مشخص کنیم که برای کدام قسمت است و این که موقع مل و نقل و اثاث کشی پرسنل ما بداند که این وسیله شکستنی است مراقب باشد باربری جنوب تهران به صورت 24 ساعته بدون تعطیلی در خدمت شماست.

 

باربری | اتوبار

باربری تهران  | اتوبار تهران

باربری جنوب تهران  | اتوبار جنوب تهران

باربری شمال تهران | باربری جنوب تهرانباربری مرکز تهران | باربری شرق تهران | باربری غرب تهران

باربری جنوب تهران در سید خندان | باربری جنوب تهران در عباس آباد | باربری جنوب تهران در  پاسداران | باربری جنوب تهران در میرداماد | باربری جنوب تهران در مطهری | باربری جنوب تهران در قلهک | باربری جنوب تهران در نارمک | باربری جنوب تهران در مجیدیه

 

باربری شرق تهران

باربری شرق تهران
حمل و نقل و باربری و اسباب کشی لوازم منزل، اداره، گاوصندوق، پیانو و جهیزیه عروس در مناطق شرق تهران شامل محدوده رسالت، تهرانپارس، اتوبان بابایی، نارمک، نیرو هوایی و ... شما میتوانید برای استفاده از باربری در شرق تهران با شماره های زیر تماس بگیرید.

باربری غرب تهران

باربری تهرانباربری غرب تهران خیابان های آزادی، ستارخان، بهبودی، مرزداران، دهکده المپیک، صادقیه، جنب آباد، تهرانسر و کیلومتر 10 جاده کرج و ...این منطقه از بزرگترین مناطق 22­گانه شهر تهران محسوب شده که از شرق همسایه منطقه 2، از جنوب مجاور منطقه 9 و از غرب در مجاورت منطقه 21 و 22 قرار دارد.  بر اساس تقسیمات داخلی ملاک عمل شهرداری در وضع موجود، منطقه 5 از 7 ناحیه و 29 محله تشکیل شده است.

تهران ، خیابان شریعتی ، اتوبار ، باربری ، وانت بار ، نیسان بار شریعتی شماره تماس 45 45 45 88-021

درباره ما

اتوبار شریعتی دارای مجوز رسمی با کد 314 به عنوان معتبرترین باربری در تهران با 50 سال سابقه درخشان در امور حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی ، حمل جهیزیه و لوازم اداری - تجاری و حمل و نقل کالا می باشد .
با توسعه فضاهای شهری اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است..

باربری تهراناتوبار تهران

آمار بازدید

امروز12
دیروز58
این هفته397
مجموع18889

1
آنلاین
جمعه, 28 مهر 1396 03:17
توسعه یافته توسط مارال وب